Menu

Barbie Kolekcja Shi4

Co nieco o moich zbiorach lalek Barbie

Barbie księżniczka

shi4

Śniegu coraz więcej a ja mam jutro wyjazd i zastanawiam się czy uda się dojechać...

Patrząc na ten śnieg postanowiłam opisać lalkę, która jakoś tak kojarzy mi się z zimą. W sumie nie wiem dlaczego.. Ale dla mnie lalka ma taką mroźną urodę.

Kupiłam ją kiedyś na jakiejś aukcji przy okazji robiąc zakupy u pewnej Allegrowiczki wraz z kilkoma innymi lalkami. :D

Barbie przyjechała do mnie ubrana w różową suknię z wstawkami w kropeczki. Widać, że zewnętrza warstwa spódnicy została skrócona, bo przy pasie widać resztki materiału w kropeczki. Nie wiem czy sukienka pochodzi od tej lalki czy od innej, ale ma metkę Mattela. Do sukienki dodany był złoty plastikowy pasek i złote trzewiczki oraz różowa korona na głowie.

księzniczka

Laleczka posiada układ dłoni jak u baletnicy. W łokciach lalka ma zginane ręce jak w ciałku typu pajacyk. Samo ciałko jest nowszej generacji.

księzniczka

Makijaż na powiece jest jasnofioletowy. Różowiasta szminka na ustach. We włosach Barbie ma termozmienne różowe pasemka. Pod wpływem ciepła znikają we włosach.

księzniczka

Ktoś może poznaje co to za Barbioszka?

Komentarze (3)

Dodaj komentarz
 • tomaszlalk

  to lalka Salon Surprise Barbie prawdopodobnie (jeśli to ta lalka) to ciałko ma od innej lalki :)

 • lizeek

  Była też jedna syrenka, której włosy się z różu blond zmieniały- może ktoś łebki pozamieniał? Tak czy inaczej, podoba mi się ta mroźna piękność, pomimo że różowa :)
  Królik

 • shi4

  Faktycznie, jak się przyjrzałam mojej Barbie i Salon Surprise Barbie to identyczny makijaż ma. Wychodzi, że faktycznie to ona z ciałkiem od jakiejś innej Barbie...

© Barbie Kolekcja Shi4
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci