Menu

Barbie Kolekcja Shi4

Co nieco o moich zbiorach lalek Barbie

Jewel Hair Mermaid Midge (1995)

shi4

Witam po długiej przerwie. Bohaterka dzisiejszego wpisu musiała trochę poczekać na swoje pięć minut. Przybyła do mnie jako taki kocmouch, ale we własnym ubranku. 

midge

Stoczyłam małą wojnę z włosami i od razu zaczęła się lepiej prezentować. Jewel Hair Mermaid Midge jest moją trzecią lalką z serii. Do kompletu brakuje mi już tylko Tereski. Midge, w porównaniu do dwóch syrenek, które już u mnie mieszkają, posiada błyszczący niebieski ogonek i staniczek. Z dodatków zachowała się jej korona (pomimo iż odczepiona od główki) i kolczyki. brakuje tylko zapasowych szpilek (ale to da się jakoś załatwić) i błyszczących gwiazdek na rzepy. Za to zachowało się to, co najważniejsze w tej serii, czyli oryginalna długość jej rudych włosków. I nie wiem czy dobrze widać jej buzie na zdjęciach, ale nad dwukolorowymi oczkami ma pomarańczowy i złoty cień.

midge

midge

midge

midge

midge

Zdjęcie w pudle zapożyczone z Amazona ;)

midge

Idzie wiosna. Jeśli już zaczynacie tęsknić za zimą Midge prezentuje się na sesji w zimowej scenerii :D a tak na poważnie to sesję zdjęciową zrobiłam jej po prostu w styczniu. Do głowy mi wtedy nie przyszło, że śnieg będzie leżał do kwietnia XD. Lalka pozuje bez korony, której podczas robienia zdjęć wolałam nie zgubić.

midge

 midge

midge

Komentarze (7)

Dodaj komentarz
 • Gość: [gosiaksz] *.wic0m.net.pl

  Witaj wśród aktywnie blogujących!!!!!
  Bardzo ładna Syrena! pięknie odnowiłaś jej włosy!

 • lizeek

  Nie zawsze mi się Migde podoba. Zwykle Mattel traktuje ją jak "brzydką siostrę Kopciuszka", jak jakieś tło!
  Właśnie z tej serii Midge podoba mi się duuuużo bardziej niż Barbie! Jest piękna i dumna z bycia syreną!
  Świetne są te mroźne zdjęcia! Jestem pewna, że ogniste włosy lalki stopiły śniegi :)
  Królik

 • Gość: [Kida] *.legionowodom.pl

  Biedna syrena - akwen jej zamarzł!... A tak na poważnie, to uwielbiam całą tę serię za niezwykłe oczy i mataliczne makijaże. Innowacyjne były też wtedy ich syrenie kostiumy. Midge jest moldem, do którego mam szczególny sentyment. I jako jeden z niewielu, świetnie wychodzi z włosami w każdym kolorze. Ja, jak wiesz, mam tylko Christie z tej serii w wersji OOAK :-)

 • dollsecondhand

  No, wreszcie! Długo Cię nie było, ale mam nadzieję, że nie był to czas bezlalkowy ;-) Pięknie Midge wygląda w takim syrenkowym wydaniu i aż dziw, że ktoś maluczki nie pozbawił jej tych pięknych, rudych włosów :-) Na śniegu jeszcze bardziej kontrastują. Ogólnie cud miód i mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej na blogu :-D

 • Gość: [Amaret] *.ias.bredband.telia.com

  Miło Cię czytać!;)
  Midge jako syrenka bardzo ładnie się prezentuje- piękne włosy i śliczny kostium.
  Pozdrowienia!;)

 • Gość *.as13285.net

  Jeżeli ktoś tęskni do zimy? Eeee? :) co za pytanie Włosy wyglądają jak nowe, piękne! Nie mam ani jednej Midge, ale im więcej ją widzę, tym bardziej czuję, że się u mnie kiedyś pojawi.

 • Gość: [ziutek44] *.dynamic.chello.pl

  jaka ona sliczna....

© Barbie Kolekcja Shi4
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci