Menu

Barbie Kolekcja Shi4

Co nieco o moich zbiorach lalek Barbie

Christie Dance Moves (1995)

shi4

Witam po długiej wakacyjnej przerwie. Dziś przedstawię drugą lalkę z serii Dance Moves, która u mnie zamieszkała. Jest to Christie, która przybyła do mnie w stanie jaki widać na poniższych zdjęciach.

christie

christie

Praktycznie prawie rok temu opisywałam jej koleżankę z serii - Barbie, która jest ubrana na różowo. Strój Christie jest dokładnie taki sam trzy częściowy, tyle, że koloru niebieskiego. Podoba mi się takie ubieranie koleżanek Barbie w różne kolory. Dziś króluje tu niestety tylko różowy. 
Do lalki dołączone są akcesoria w postaci mikrofonu, magnetofonu, walkmana i szczotki. W większości także są niebieskie. Uwielbiam jej srebrne kolczyki kółka. zachwycam się nimi, bo moja Barbie niestety dotarła bez nich. W czarnych karbowanych włosach Christie ma gumkę, zgadnijcie jakiego koloru ;)

dm

dm

Na sesję zabrałam ją do Twierdzy w Modlinie. Jej półpajacykowe ciałko sprzyjało w ustawianiu lalki. Nie trzeba było niczym jej podpierać ;)

dm

dm

dm

dm

dm

Ostatnie musiało być z lampą. Za ciemno było...

dm

Komentarze (5)

Dodaj komentarz
 • Gość: [marta] *.red-79-152-216.dynamicip.rima-tde.net

  Hello from Spain: stunning photos. She is very pretty. Keep in touch

 • Gość: [Zbieraczka Dziwaczka] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Piękna jest :)

 • Gość: [lizeek] *.internetdsl.tpnet.pl

  Jak ja lubię takie sesje "w naturze"! Widać, że lalka nie zestarzała się ani trochę i odnajdzie się w każdych czasach :)
  Narobiłaś mi apetytu na Kryśkę! Mam zdecydowanie za mało lalek z tym moldem :)
  Królik

 • Gość: [Zoe] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Oo, moja przyjaciółka miała Tereskę z tej serii, była prześliczna... Bardzo podoba mi się jej ubranko i pajacykowate ciałko :)

 • Gość: [Kida] *.legionowodom.pl

  No, wreszcie blog ożył! :-)
  Chwała Ci za przedstawienie tej lalki - wreszcie wiem, z jakiej serii jest moja, która dotarła w biżu, ale bez ciucha. Co, ciekawe, nie miałam pojęcia, że dali tu Christie. Znam za to Midge, której nie widzę na pudełku... w identycznym stroju, co Twoja Krysia. Midge nie posiada piegów i ma niebieskie oczy, ale jest bardzo piękna. Była kilka dni temu na All, lecz ja oszczędzam ostatnio fundusze i nie biłam się o nią do skutku :-(

© Barbie Kolekcja Shi4
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci