Menu

Barbie Kolekcja Shi4

Co nieco o moich zbiorach lalek Barbie

Midge Dance Moves (1995)

shi4

Witam po przerwie. Ostatnio okoliczności nie nastrajały mnie do robienia wpisów na blogu. Pierwszą połowę roku miałam do d..y mówiąc delikatnie.

No, ale ja nie o tym. Przejdźmy za to do bohaterki wpisu.

Nie łatwo było upolować tę lalkę. Pudłowej wersji nie widziałam wcale, a i o trupka ciężko. Midge z serii Dance Moves była produkowana tylko na Europę, stąd jest równie uchwytna jak Ultra Hair Whitney. Moja przybyła tylko w swoich spodenkach, a że ma identyczne jak Christie z tej serii, to na potrzeby zdjęć pożyczyła strój murzynki. Kiedyś jednak postaram się uzupełnić jej ubranko. A składa się ono z błyszczących niebieskich spodenek, także błyszczącej bluzeczki z długim rękawem i rajtuzek. Na szczęście lalka przybyła z własnymi kolczykami, które są jedną z najbardziej urzekających mnie rzeczy w tej serii. Patrząc na nie stają mi przed oczami teledyski gwiazd początku lat 90 - tych jak np. nieżyjąca już niestety Whitney Huston.

Do tego moldu Midge z tych lat także wzdycham, bowiem posiadała go jedna z pierwszych lalek w mojej kolekcji - Mige na rolkach (jak ją wtedy nazywałam). Z tym, że Dance Moves ma niebieskie oczy i kontrastujące z tym mocno różowe usta. Jak na makijaż dyskotekowy to cienie do powiek są prawie niewidoczne, wprawne oko zauważy lekki różowy. aż dziwne na dyskotekach w tamtych czasach.

ruchoma_midge_1

ruchoma_midge_2
I tak oto zamieszkał u mnie cały komplet tancerek. Na zdjeciu poniżej Midge już w stroju w jakim ją kupiłam. Jakby ktoś miał to z chęcią odkupię brakujące części garderoby.

ruchoma_midge_3
Na koniec malutka sesyjka działkowa lalki z ubiegłych wakacji.

ruchoma_midge_11

ruchoma_midge_10

Komentarze (6)

Dodaj komentarz
 • Gość *.internetdsl.tpnet.pl

  Jak ja się cieszę, że wróciłaś! Obyś została na dłużej! :*
  Królik

 • shi4

  Będę się starała ;)

 • Gość: [Neytiri] *.dynamic.chello.pl

  To była wspaniała seria z czasów mojego dzieciństwa, pierwsze takie artykułowane lalki jakie poznałam ;D Gratuluję zdobycia całej gromadki, wyśmienita :)

 • Gość: [Katarzyna Zbieraczka Dziwaczka] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Jakie one wszystkie są śliczne !!! :)

 • Gość: [Ania z DSH] *.centertel.pl

  A już myślałam, że porzuciłaś lalki! Fajnie, że jesteś :-) Lubię tę serię, a Midge to chyba najładniejsza z tancerek, a musiała cały rok czekać, żeby się pokazać ;-))

 • Gość *.legionowodom.pl

  O, jak świetnie ją pamiętam - namacałam się i nabawiłam na żywca, bowiem posiadała ją osoba, która kiedyś była moją przyjaciółką.
  Mam z tej serii tylko Murzynkę. Gratuluję zdobycia całości.
  Pozdrawiam ciepło!

© Barbie Kolekcja Shi4
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci