Menu

Barbie Kolekcja Shi4

Co nieco o moich zbiorach lalek Barbie

Wet&Wild Kira (1989)

shi4

Zdjęcia do tego wpisu były gotowe już w lipcu, jednak pośpieszne przyjście na świat mojego dzieciątka znacznie go opóźniło (wbrew mojemu postanowieniu publikowania chociaż jednej notki w miesiącu). Dlatego też tak wakacyjna plażowa lalka zostanie zaprezentowana z końcem września. 

To kolejna panna z serii Wet&Wild. Do samej serii mam duży sentyment z dzieciństwa (jak do wiekszości Barbie z 1989 roku). Kira jest czwartą przedstawicielką, która u mnie zamieszkała po Barbie, Skipper i Teresie. Tak, że jak widać grafiki na tylnej ściance pudełka, zostało mi dokupić jeszcze trzy lalki, w tym dwóch panów.

kira_west_wild
kira_west_wild1

kira_west_wild2

Sama Kira ubrana jest wdosyc mocno powycinany strój jednoczęściowy różowo - zielony. Do tego pomarańczowe okulary i dwie spreżynki (charakterystyczne do tej serii) - pomarańczowa i niebieska.

wet_wild_kira3
Pod niesforną dosyć długą grzywą kryją się brazowe oczka okolone zielonym cieniem, który przy powiece jest mocniejszy, a w kierunku brwi bardziej rozmyty i szarawy.

wet_wild_kira4
wet_wild_kira6
wet_wild_kira5
Oprócz sprężynek drugą cehą wyróżniającą te serię są magiczne stroje, które pod wpływem temperatury zmieniają kolor. U Kiry róż staje się fioletem, a zieleń nieco zmienia odcień na zimnie.

wet_wild_kira7
I na koniec pragnąc ogrzać trochę jesienną aurę letnie zdjęcia Kirusi.
kira_west_wild5
kira_west_wild6
kira_west_wild7
kira_west_wild3
kira_west_wild4
kira_west_wild8

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Urszula Cz.Nardello] *.dip0.t-ipconnect.de

    Przepiekna <3 Gratuluje <3

    Kiry to jedne z moich ulubionych Barbie zaraz obok Christie :) Bardzo ladna ta seria a mnie sie trafila Barbie, calkiem przypadkowo bo kupiona dla ciucha innej lalki ,ktory nosila. Jednk ma przyciete wlosy a stroj ,ktory znalazla w swoich zasobach tez juz nosi slady czasu i zuzycia ;) Jednak nawet wymeczona lalka z lat 80 czy 90 to prawdziwa uczta dla oka :)

© Barbie Kolekcja Shi4
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci