Menu

Barbie Kolekcja Shi4

Co nieco o moich zbiorach lalek Barbie

Wpisy otagowane : Lisa

Pozostałe blogi

shi4

Tych, którzy lubią nie tylko lalki Barbie zapraszam także na pozostałe moje blogi. Może tu też odnajdziecie lalki, które pamiętacie z dzeiciństwa?

http://pamlove.blox.pl/html

http://porcelanki.blox.pl/html

http://petraiinne.blox.pl/html

Dawno, dawno temu

shi4

Dziś będzie trochę inny post.

Jak już pisałam wcześniej miałam koleżankę, z którą często wymieniałyśmy się zabawkami. Ona będąc jeszcze w przedszkolu dostała od mamy pierwszą lalkę Barbie, co było rzadkością w tamtych czasach. Jej laki były częstymi gosciami w moim domu, a moje u niej. Mieszkała piętro nizej, wiec nie było problemu z odzyskaniem zabawek.

Niedawno odnalazłam zdjecia, na których jest właśnie jedna z jej lalek. Barbie oczywiście. Po jednej z tych lalek koleżanki dostałam potem od ubranko. To jest druga barbie, kupiona już po 90 - tym roku.

stara

Niestety zdjecie jest podłej jakości i czarno - białe. Nie widac na nim szczegółów z twarzy lalki. Moim marzeniem jest zidentyfikować jaka to była Barbie. Ale raczej z tych najtańszych w stylu My First.

Sukienka, w której lalka została sfotografowana nie pochodzi od niej, tylko od mojej pierwszej "barbiowatej" lalki Lisy. Niestety nie widać tego, że jej góra była różowa ze złotą nitką, a dół niebieski błyszczący się, mieniacy.

O ile dobrze pamiętam oryginalnie barbiiocha ta ubrana była w sukieneczkę w fioletowe kwiatuszki albo jagódki na białym tle. fasonu kompletnie nie pamiętam.

Drugie zdjęcie także nienajlepsze:

stara

A na koniec mała smutna ja z lalką w łapkach:

stara

Nie wiem, czy będzie mozliwe zidentyfikowanie tej lalki, ale w głębi duszy mam taką cichą nadzieję, ze kiedyś mi się uda :D

Dopisek:

No i chyba laleczka zinentyfikowana. Tak na 99 % to Barbie Fashion Play Modespass. Znalazłam jedno jedyne zdjęcie na Ebayu i to kiepskiej jakości:

fashion

No i znalazła się na pierwszym miejscu mojej listy marzeń :D

Mam nadzieję, że kiedyś ją kupię. Najlepiej z ubrankiem :D

© Barbie Kolekcja Shi4
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci