Menu

Barbie Kolekcja Shi4

Co nieco o moich zbiorach lalek Barbie

Wpisy otagowane : Lila

Wee 3 friends Lila/Miranda Splash Splash Splash

shi4

Porządki prawie zakończone. Jeszcze ostatnie podrygi odkurzacza po ubieraniu choinek i chwila relaksu na pisanie bloga :D Szukając ozdób choinkowych znalazłam zabawki z choinki, które pamiętam z dzeiciństwa i chociaż nie jedno już przeszły w tym roku powieszę je na choince. Tak z sentymentu. A pamiętam, ze nie raz ściągałam te pajacyki z choinki i udawałam, że to są lalki , a że to blog lalkowy..... :D

Kto takie paskudy pamięta?

ozdoby

Właściwie to dziś nie miało być wpisu, ale z rana słyszę dzwonek do drzwi. Taki natrętny, kilka razy. Otwieram a tu czerwony na twarzy listonosz z paczką dla mnie pod pachą i z marszu mnie ochrzania, że takie ciężaryi musi po osiedlu nosić... Ech, w końcu za co mu płacą jak nie za noszenie. Za karę kazał mi aż 3 podpisy złożyć na pokwitowaniu :D W końcu dotarły moje prezenty mikołajkowo - gwiazdkowe. Odkurzacz poszedł w kąt i zabieram się za rozpakowywanie paczuszek i aż mi ślinka leci, bo wiem co w paczuszkach jest. W końcu sama sobie te prezenty kupiłam. Niektóre z nich dostaną moje Barbioszki, żeby mi nie wypominały, że o nich nie myślę. Ubranka poszły do prania, a nowe lale do spa. Więc na fotkę wrzuciłam to, co renowacji nie potrzebowało:

prezenty

Oczywiście wszystko zostanie opisane w swoim czasie. Jeszcze duszo Barbioch czeka na swoją kolej (może do Wielkanocy zdążę opisać te co przybyły w grudniu). A póki co Keny biją się który na Święta założy nowe ubranko.

A ja zabieram się za opisywanie kolejnej lalki, żeby mi się tytuł wpisu z zawartością zgadzał.

Pora na kolejną Lilę. Tym razem z serii Wee 3 Friends Splash Splash Splash. Zacznę od tego, o czym zapomniałam napisać w poprzednim wpisie, a pojawia się w obu tytułach. Chodzi o podwójne imiona lalek. Więc na początku koleżanki Stacie miały inne imiona Miranda i Alexa. Potem dostały nowe imiona. Chociaż do tej pory nie ejstem pewna która miała które. W różnych źródłach różnie piszą... Jak nie mam racji niech mnie ktoś sprostuje.

Ok. Teraz czas na prezentację mojej wielkostopej. W przeciwieństwie do Lili z serii Fun Fun Fun ta laleczka ma zginane nogi w kolanach i ręce oraz nóżki da sie odchylać na boki. Obie posiadają wytłaczane majteczki, natomiast Lila Splash ma dodatkowo narysowane na stałe ramiączka od stanika. W sumie to nie wiem po co.

lila

Będę się powtarzać, ale te zielone ślepka są cudne. W ogóle ta pucułowata dziecieca twarzyczka jest urocza. Dodam jeszcze, że laleczka ma pomalowene powieki na fioletowo.

lily

Muszę pochwlić, bo lalka przyjechała do mnie z idealną fryzurką, która zachowała się od nowości. Może to też dlatego, że na główce była przyszyta niebieska czapeczka. I tylko to posiadam z jej oryginalnego stroju :/ Bo do kapelusika mała miała jednoczęściowy kostium kąpielowy w paski z przewagą kolorów żółci, fioletu i błękitu oraz niebieskie pareo. Do tego fioletowe klapki. Moja na razie jest bosa, póki nie znajdę czegoś, z czego zrobię jej butki.

lily

A tak wyglądała Lila i jej koleżanki na zdjęciu promo (znalezionym w internecie):promo

 

Nie byłąbym sobą gdybym nie odpruła z łebka czapaczki lalce :D Pod spodem rude włoski są cześciowo spięte gumką, a 2 pasemka grzywki spływają na policzki.

lily

We włosach widać 2 jaśniejsze pasemka. Blond.

I w tym stroju lalka do mnie przyjechała. Nie mam pojęcia z jakiej to lalki. Coś Skipper podobnego.

Lily

 

Na zakończenioe Ja i Lily życzymy wszystkim Lalkowiczom

ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT :D

lila

A ja wracam do świątecznych przygotowań. Teraz pora na kuchnię:/

Wee 3 friends Lila/Miranda Fun Fun Fun

shi4

Szukając młodszych siostrzyczek Barbie natknęłam sie na Allegro na laleczki - rudzielce przypominające mi Skipper. Nie były drogie, wiec postanowiłam je kupić. Po rozpakowaniu przesyłki lekko się zdziwiłam wyglądem laleczek. Są podobnej wysokości jak Skipper, czyli mają jakieś 25 cm wysokości, ale ich główki są nienaturalnie duże. Zdecydowanie większe nawet niż łebki My Scene. Za to ich buźki mnie urzekły.

Szperając po Internecie dowiedziałam się, że lalki pochodzą z serii Wee 3 Frineds, w skład której, jak mówi nazwa, wchodzą 3 przyjaciółki: Stacie (blondynka), Lila (ruda) i Janet (brunetka) pakowane razem. Seria lalek dzieli się na kilka podserii. Mój pierwszy rudzielec prawdopodobnie pochodzi z serii Fun Fun Fun ( na zdjęciu promo poniżej ta w środku).

wee

Lalka przyjechała do mnie w stroju widocznym na zdjęciach. Ubranko pochodzi od Barbie Movin Grovin z 1997 roku. Mimo, że sukieneczka przybrudzona i nie da sie tegfo zprać, laleczka póki co pozostanie w tym stroju póki nie znajdę czegoś lepszego (albo trafi do mnie prawowita właścicielka ubranka). Lily trafiła do mnie niestety bez butów i muszę jej jakieś wykombinować samodzielnie. Lalka, mimo że ma być przyjaciółką Stacie, to wielkością bardziej Skipper przypomina, ale niestety stopy ma większe niż nie jeden Ken...

wee

Bardzo podobają mi się te duże, zielone ślepka lalki. W ogóle twarzyczka jest urocza, dzięki czemu wielkosć główki tak bardzo nie razi.

wee

Lalka po przyjeździe miałą lekko skołtunione włoski, ale już po trochu biorę się za odświeżenie ich. Są piękne i bujne, ale niestety łatwo się plączą. Po rozczesaniu czupryny ukazał się mały warkoczyk, który Lily posiada od nowości i dzięki któremu łatwiej było ustalić z jakiej serii ona jest.

wee

Na prośbę Rudego Króliczka dodaję zdjęcie nagiego ciałka lalki. Przy okazji dodam, że o ile laleczka może rączki rozłożyć na boki, to nie zrobi tak nóżkami. Ba, nawet nie zgina nóg w kolankach. A szkoda....

wee

Zastanawia mnie jedno. Skoro to Stacie przyjaciółki, to czemu wszystkie są wielkości Skipper?

© Barbie Kolekcja Shi4
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci