Menu

Barbie Kolekcja Shi4

Co nieco o moich zbiorach lalek Barbie

Wpisy otagowane : My-first-princess

My First Princess Barbie (1989)

shi4

Jakiś czas temu umieściłam krótki wpisik o piórniku z Barbie, z którego przód zachował mi się do dziś. Przez wiele lat jedna z lalek umieszczona na klapce piórnika była moim marzeniem. W tym roku w końcu udało mi się je zrealizować. Na jednej z aukcji udało mi sie upolować bardzo tanio lalkę, a na innej trafiła mi sie sukienka od niej, czyli My First Princess Barbie.

Basia dotarła do mnie w średnim stanie. Obluzowanie w pasie uszczelniłam nitką. Większy problem sprawiła mi grzywka, której resztki były wczesane we włosy. Poniżej zdjęcia z aukcji:

princess

princess

My First Princess po spa dostała swoją sukieneczkę z błyszczącego materiału z różowym gorsetem i charakterystycznymi bufiastymi rękawkami. Jesli się dobrze przyjrzeć na zmiętoszonej spódnicy widać wytlkaczany kwiatowy wzorek. Niestety nie posiadam do niej korony, dlatego dostała srebrną od jakiejś kioskowej ksiezniczki oraz różowe szpileczki chyba z podebnego źródła:D

princess

princess

O oczach tej Barbie można powiedzieć, że są niebieskie. I to jak niebieskie. Niebieskie źrenice, tęczówki i cienie. Do tego delikatnie pomalowane na różowo ustaeczka. Moja lalka dostała od któregoś z poprzednich właścicieli kolczyki ze szpilek.

princess

Jako, że burzowa pogoda ostatnio i miałam kłopoty z dobrym oswietleniem do zdjeć sesja trwała 3 dni. A oto efekty :D

princess

princess

princess

princess

princess

pr

Na koniec tradycyjnie zdjęcie lalki w pudełku z interenetu:

princess

Baśkowy piórnik

shi4

Jakos tak sie złożyło, że nie posiadałam wielu przyborów szkolnych z Barbie w dzieciństwie. Ale coś tam od czasu do czasu trafiało w moje łapki. Wielką więc radość sprawiło mi, gdy dostałyśmy kiedyś z koleżanką identyczne piórniki z wizerunkiem Barbie na wieczku (?)

Właściwie to piórniki te różniły się kolorem obudowy. Jeden był czarny drugi biały. Oba miały napis Barbie Fun Club i dużo bajeranckich przegródek w środku. Mój piórnik używałam chyba przez 2 lata. Potem, dgy uległ wpływowi czasu, zachowałam sobie wieczko na pamiątkę. I do dziś wzdycham do wizerunku My First Princess Barbie :D

k

© Barbie Kolekcja Shi4
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci