Menu

Barbie Kolekcja Shi4

Co nieco o moich zbiorach lalek Barbie

Wpisy otagowane : Whitney

Whitney Totally/Ultra Hair (1991)

shi4

Jak Wam minęły Święta? Bo mi z prędkością błyskawicy, zresztą jak cały ten rok.

 Bardzo się cieszę, bo nim minął udało mi się skompletować całą serię Totally Hair ;D I tak oto jako ostatnia przybyła do mnie Whitney, która jak zapewne każdy już wie, była sprzedawana tylko w Europie pod nazwą Whitney Ultra Hair.

Lalka trafiła do mnie w oryginalnej kiecuszce. Niebieskiej, podobnej jak nosi brunetka i murzynka. Zachowała oryginalne kolczyki. Niestety brak jej pierścionka i bucików, których poszukuję i chętnie odkupię jakby ktoś miał takie niebieskie szpileczki na zbyciu ;) Na razie zastępczo nosi inne buciki.

 I o ile buciki są do znalezienia, to trochę gorzej wygląda sprawa włosów, które ktoś skrócił. Na szczęście nie jakoś drastycznie, ale teraz sięgaj lekko za pośladki i już Whitney nie jest taka Ultra jak w nowości ;) Ale i tak cieszy mnie jej całuśna mordka, którą tak lubię ;D

whitney

whitney

whitney

A tak wyglądała w nowości. Zdjęcie oczywiście podprowadzone z neta.

whitney

I moja ferajna Totally Hair w komplecie. Moja Basia w końcu doczekała się oryginalnej sukienki i na nowo pokarbowałam jej włoski.

whitney

whitney

A na koniec krótka sesyjka, którą zrobiłam ubierając choinkę.

whitney

whiotney

whitney

I to jest mój ostatni wpis w 2012 roku.


Wszystkim czytelnikom mojego bloga życzę wszystkiego co najlepsze w nadciągającym wielkimi krokami Nowym Roku!!!!!!! 

Gymnast Whitney (1995)

shi4

Dziś pora przyszła, by opisać jedną z rzadziej spotykanych laleczek. To przyjaciółka Stacie, małej siostry Barbie o imieniu Whitney. Nie wiem dlaczego ta mała dostała takie samo imię jak jedna z kolezanek Barbie, chyba po to by zirytować kolekcjinerów.

Moja laleczka przybyła nago, ale po jej artykułowanym ciałku, z charakterystycznymi ruchomymi stopami, udało mi się ją zidentyfikować jako Gymnast Whitney. Świetnie sie złożyło, bowiem w moejej kolekcji już od dłuższego czasu gości Także Stacie z tej seri, którą opisywałam tu: http://hi4.blox.pl/tagi_b/157543/Stacie.html

Oryginalnie Whitney, podobnie jak Stacie, miała jednoczęściowy strój w gwiazdki w kolorze fioletowym. Ja nie posiadam takiego, wiec musiałam jej coś uszyć podobnego. Dużą pomocą było ubranko ze Stacie, z którego zrobiłam wykrój :D A zamiast fioletowych adidasków dostała niebieskie tennisówki.

hitney

Normalnie zauroczyła mnie jej piegowata buzia. Do tego laleczka posiada fioletowe oczka i kasztanowe wloski zaplecione w warkoczyk. Szczęśliwie zachowały się także fioletowe małe kolczyki w uszach.

whitney

whitney

Whitney

Whitney obecnie jest moją ulubienicą wśród takich maluchów. Razem ze Stacie poszalały troszkę przed obiektywem :D

whitney

whitney

whitney

Na koniec zdjęcie malej w naturalnym środowisku (from Amazon) ;p

whitney

© Barbie Kolekcja Shi4
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci