Menu

Barbie Kolekcja Shi4

Co nieco o moich zbiorach lalek Barbie

Wpisy otagowane : 2001

Salon Surprise Barbie (2001)

shi4

Jak to jest, że im mam więcej pracy, tym bardziej mi się chce robić wpisy na blogu :D Moje szczęście w tym, że pracuję w domciu i mam nienormowany czas pracy. Najwyżej nocka będzie z głowy :p

Tym razem powrócę jeszcze do laleczki z poprzedniego wpisu. Wyszło, ze lalka ma główkę od Salon Surprise Barbie, a ciałko od jakiejś innej, niezidentyfikowanej jeszcze baletnicy czy czegoś takiego.

Pod spodem zamieszczam zdjęcie całej hybrydy na golasa :D No prawie na golasa, bo ciałko ma namalowane białe majteczki. Na lewej dłoni ma namalowaną złotą obrączkę.

Salon Surprise Barbie

Po dokonaniu identyfikacji Barbiocha dostałą nowe ubranko, które bardziej mi przypominało jej oryginalne i teraz biega nie w balowej sukni, tylko w spodenkach i kurteczce imitujących sztuczną skórę.

Salon Surprise Barbie

I będzie tak ubrana póki nie znajdę czegoś bardziej podobnego do tego na zdjęciu promo:

Salon Surprise Barbie

 

A tak Salon Surprise Barbie wyglądała w pudełku (zdjęcie z internetu):

Salon Surprise Barbie

Z tej serii spotkałam się jeszcze z Christie i Teresą.

Barbie księżniczka

shi4

Śniegu coraz więcej a ja mam jutro wyjazd i zastanawiam się czy uda się dojechać...

Patrząc na ten śnieg postanowiłam opisać lalkę, która jakoś tak kojarzy mi się z zimą. W sumie nie wiem dlaczego.. Ale dla mnie lalka ma taką mroźną urodę.

Kupiłam ją kiedyś na jakiejś aukcji przy okazji robiąc zakupy u pewnej Allegrowiczki wraz z kilkoma innymi lalkami. :D

Barbie przyjechała do mnie ubrana w różową suknię z wstawkami w kropeczki. Widać, że zewnętrza warstwa spódnicy została skrócona, bo przy pasie widać resztki materiału w kropeczki. Nie wiem czy sukienka pochodzi od tej lalki czy od innej, ale ma metkę Mattela. Do sukienki dodany był złoty plastikowy pasek i złote trzewiczki oraz różowa korona na głowie.

księzniczka

Laleczka posiada układ dłoni jak u baletnicy. W łokciach lalka ma zginane ręce jak w ciałku typu pajacyk. Samo ciałko jest nowszej generacji.

księzniczka

Makijaż na powiece jest jasnofioletowy. Różowiasta szminka na ustach. We włosach Barbie ma termozmienne różowe pasemka. Pod wpływem ciepła znikają we włosach.

księzniczka

Ktoś może poznaje co to za Barbioszka?

© Barbie Kolekcja Shi4
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci