Menu

Barbie Kolekcja Shi4

Co nieco o moich zbiorach lalek Barbie

Wpisy otagowane : Wedding-Day

Wedding Day Midge (1990)

shi4

Wedding Day Midge mieszka już u mnie kilka ładnych lat, ale dopiero teraz dobrałam się do niej. Musiałam ją trochę odświeżyć i sprawić tematyczne ubranko, bo trafiła do mnie naga i skotłaszona. Wprawdzie sukienka nie jest jej oryginalną, tylko kupioną na Allegro, ale myślę, że nie wygląda w niej źle. Zamiast welonu ozdobnik, który przybył do mnie z całym kompletem.

Niestety zabrudziłam sobie jakiś zcas temu obiektyw w aparacie i wszystkie dziwne plamki są jego zasługą ;/

wedding_day_midge
wedding_day_midge2
Lubię Midge za to, że odróżnia się od barbiowych blondynek nie tylko kolorem włosów, ale i wyrazem buźki. Ta na dodatek ma piękne fioletowo-zielone oczy z charakterystycznym dla tej serii blaskiem w kształcie krzyżyka. Do tego delikatne, prawie nie zauważalne fioletowe cienie.

wedding_day_midge1
wedding_day_midge3
Szukając zdjeć jej w oryginalnym stroju i pudełku w internecie zorientowałam się, ze mam jedną część jej garderoby. Jest to fioletowy żakiecik w białe kropeczki, który był dołączony do zestawu. Mam nadzieję, ze kiedyś uda mi sie zdobyć jej suknię slubną, ponieważ miałą ona opcję odpięcia tych wszystkich tiuli widocznych na zdjeciu zapudełkowanej lalki. Tak powstawała biała krótka sukieneczka, która wraz z tym żakiecikiem świetnie sie prezentowała np. przy ślubie cywilnym lub party w ogrodzie. Jeśli się przypatrzycie zdjeciu z pudełkiem zobaczycie na dole jak wyglądał taki zestaw.

wedding_day_midge7wedding_day_midge6
jak na mężatkę przystało Midge została też zaobraczkowana. Na drugiej rączce powinna mieć pierscionek, ale mojej nie dotrwał do obecnych czasów.

wedding_day_midge8
I króciutka sesyjka:

wedding_day_midge4
wedding_day_midge5

Wedding Day Barbie (1990)

shi4

Ta laleczka przybyła do mnie w stadzie innych trupków cała zakurzona, z rozklekotanym ciałkiem i ze zkróconymi włoskami. Na szczęście zachowała swoje oryginalne kolczyki. dzięki nim i blaskom w oczach dosyć szybko udało mi sie ją zidentyfikować. Okazało się, że jest to Wedding Day Barbie z 1991 roku. Po identyfikacji lalka powędrowała do spa. Żełuję tylko, że nie zrobiłam jej zdjęcia przed.

Po zabiegach pielęgnacyjnych nadeszła kolej na wybranie stroju, bo ten, w którym lalka przyjechała za bardzo mi do niej nie pasował. Oryginalnie Basia ta ubrana była w różową suknię, ponieważ w serii pełniła rolę druchny na ślubie Midge. Ja wybrałam dla niej natomiast suknię ślubną pamiętającą czasy mojego dzieciństwa :D

day

Cechą charakterystyczną lalki są blaski w teczówkach w kształcie "X". Nad jej niebieskimi oczkami znajduje się różowy cień. Lalka posiada także usta pomalowane na ciemnoróżowo.

day

Żeby tak bardzo działalność małego fryzjera nie rzucała się w oczy zakręciłam lalce włoski i nałożyłam welon.

day

Day

day

Day

day

A tak wyglądała w pudle (zdjęcia z internetu):

day

I cała ślubna ekipa:

day

© Barbie Kolekcja Shi4
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci