Menu

Barbie Kolekcja Shi4

Co nieco o moich zbiorach lalek Barbie

Wpisy otagowane : Drew

Drew Fashion Fever Wave A (2005)

shi4

Kolejny wpis także będzie dotyczył Barbie z serii Fashion Fever. Tym razem to rudowłosa Drew, druga lalka o tym imieniu w mojej kolekcji. Lalka ubrana jest w czerwoną kurteczkę w złote kwiaty i listki mającą taki lekko azjatycki look. Pod spodem również czerwona bluzeczka na ramiączkach. Ciemne spodnie 3/4 rozszerzane do dołu także posiadają kwiecisty motyw. Tylko buty są nie od kompletu, bo lalka oryginalnie miała też złote, ale kozaczki.

drew_chinka
drew_chinka5
drew_chinka6
Drew ma według mnie w sobie coś z kocicy. Te rude włosy i wąskie zielono - żółte oczy.

drew_chinka2
drew_chinka7
drew_chinka3
drew_chinka4
drew_chinka1
Ponizej zdjęcie z internetu lalki w pudełku. Te tuby to coś, co już zawsze bedzie mi się kojarzyć z tą serią. I jeśli ktoś posiada te lalki w opakowaniu wie, że zajmują niedużo miejsca nawet z pudełkiem.

drew_chinka0
Drew przybyła do mnie od tej samej osoby, co poprzednio opisywana Tereska, więc dziewczyny znają się  nie od dziś.

drew_chinka8
A teraz poznała swoją siostrę prawie bliźnieczkę z tej samej serii, mieszkającą u mnie już z 10 lat drugą Drew. Ale nie da się ich pomylić.

drew_chinka_12
Trzy rudaski razem z nieprzedstawianą jeszcze na blogu rudą Made to Move. Brdzo lubiłam serię FF (i lubię do dziś) i mam nadzieję, że Mattel swoją nową serią MtM nawiąże nieco do tej serii sprzed 10 lat.

drew_chinka_13
Na koniec krótka balkonowa sesja w ostatnich kolorach jesieni. Bo ta Drew to doskonała lalka do sesji jesiennych :)

drew_chinka11
drew_chinka10
drew_chinka9

 

Drew Fashion Fever (2005)

shi4

Dziś także będzie Fashion Fever. Tym razem nie Teresa, ale uroczy rudzielec o imieniu Drew :D

Któregoś dnia stwierdziłam, że w mojej kolekcji są same blondaski i czarnulki, więc pora na coś innego. Takim sposobem trafiła do mnie rudowłosa Drew.

Laleczka ubrana jest w kwiecistą koszulę niestety zintegrowaną z czerwoną bluzeczką z nadrukiem (wolę jednak jak lalka ma każdą część garderoby szytą oddzielnie). Do tego jeansowa mini z nadrukami i kolorowym paskiem. Pod pachą mechata, czerwono - pomarańczowa torba. No i czerwone butki. Pod tym względem się nie popisali, bo buty są za duże i spadają z nóg lalki :/

Ogólnie lalka wygląda jak licealistka idąca do szkoły. Zwłaszcza z tą małpką na koszulce.

Drew

Rude włoski z przydługą grzywką i zielone oczka podmalowane cieniem podobnego koloru i nasycony róż szminki. Bardzo spodobały mi się jej piegi na buziaczku. Sprawiają, że jej buzia jest oryginalna :D

Drew

Do lalki standardowo dołączony był stojak. Jeśli się nie mylę to niebieski.

No i zapomniałam do zdjęcia nałozyć okularów, które posiada ta lalka (takie drobiazgi trzymam w pudełeczku, żeby nie pogubić). Czerwone z pomalowanymi na czarno szkłami.

Mam nadzieję, że nie namieszałam z imieniem lalki, ani datą wypuszczenia na rynek...

© Barbie Kolekcja Shi4
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci