Menu

Barbie Kolekcja Shi4

Co nieco o moich zbiorach lalek Barbie

Wpisy otagowane : teen

Teen Talk Barbie (1991)

shi4

Najwięcej Barbie z dzieciństwa pamiętam tych z lat 89 - 92, ale akurat z tą, chociaż pochodzi z 1991 roku, spotkałam sie stosunkowo niedawno. I zapragnełam ją mieć :D

Udało mi się dorwać na All Teen Talk Barbie w rozsądnej cenie, na dodatek cześciowo lalka posiadała oryginalne ubranko. Mankamentem lalki była uszkodzona szyjka, ale poprzedni właściciel przykleił odłupany fragment.Ogólnie laleczka jest zadbana i nawet zachowały sie fale we włosach.

Gdy laleczka do mnie dotarła, jeszcze bardziej sie w niej zakochałam. I mimo, że ubranko jest niekompletne - brak spódniczki, czapeczki i bucików, a legginsy są nieoryginalne - to bardzo się cieszę z tego nabytku.

Z tego co sie zdążyłam zorientować lalki z tej serii mają różne ubranka i makijaże. Chociaż krój jest taki sam, to ciuszki różnią sie kolorem i motyami.

Moja dostała póki co zastępczą spodniczkę przerobioną od jakiejs zwykłej lalki i pamięta czasy mojego dzieciństwa :D Jakiejkolwiek czapeczki na razie jej brak.

talk

Buciki też ma zastępcze kupione dawno, dawno temu z jakimś barbiowym klonem.

 

talk

Te ciemno pomarańczowe kolczyki w uszach to różyczki. Lubię lalki z oryginalną biżuterią. Niestety moja dotarła bez pierścionka....

Moja Barbiocha ma różowo - fioletowy makijaż i wielkie niebieskie oczęta. A jej włoski są przecudowne i z wygladu i w dotyku.

talk

A tutaj Barbie bez kurteczki.

talk

Jak nazwa wskazuje Teen Talk Barbie potrafiła mówić. Nie wiem czy moja działa, bo nie mam pojęcia jakich potrzebuje baterii, ale póki co z tyłu, na plecach jest na nie miejsce.

talk

Na koniec zdjęcia lalkie w pudełku ( źródło: Internet):

talk

Znalazłam też w wersji brunetki:

talk

Następny post będzie w przyszłym roku :D

A ja życzę wszystkim blogowiczom, by z NOWYM 2011 ROKIEM spełniły sie wszystkie lalkowe marzenia :D

© Barbie Kolekcja Shi4
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci