Menu

Barbie Kolekcja Shi4

Co nieco o moich zbiorach lalek Barbie

Wpisy otagowane : Jeans

Basics Jeans Ken # 17 - 002 (2010)

shi4

Idąc za ciosem dziś kolejna lalka z serii Basic Jeans. Dzisiejszy bohater to Ken z numerkiem #17 - 002. Ale jakoś dla mnie taki mulat to zawsze będzie Stevenem, chociaż posiada całkiem nowy face mold z 2010 roku.

Na poniższym zdjęciu zaraz po przybyciu prosto ze Smyka. Zapomniałam tylko zrobić zdjęcia tyłu pudełka, ale jest takie samo jak poprzednio opisywanej lalki, z tym, że zamiast damskiego tyłeczka możemy podziwiać męski w odcieniu czekolady ;)

steven

I już po wygrzebaniu z opakowania. Kenik ubrany jest skromnie: ciemne jeansy i czarny top z długimi rękawami.

steve

steve

Oczka są brązowo - zielone, bardziej wpadające w żółty. Za to ciekawe są włosy. Mechate brązowe coś przyklejone do łepetynki. Podobają mi się. Uważam, ze to lepszy patent niż namalowane na plastiku.

steve

steve

steve

O butach nie ma co dużo pisać. Czarne do kostki. Identyczne jak drugiego Kenika z serii.

steve

Lalek przybył do mnie w towarzystwie jasnowłosej ssącej, tak się sobie spodobali na półce w sklepie, że teraz też stoją koło siebie na mojej półce :)

steve

Tradycyjnie poprzebierałam mojego Basica w różne komplety ciuszków. Tym razem trzy zestawy.

Elegancik:

stevce

Sportowiec:

steve

I laluś...

steve

Na koniec zbiorcza fota mojej gromadki z ciałkami model muse. Doskonale widać kto ma do kogo słabość, kto jest sam i dlaczego Edek ma aż dwie ;)

steve

Basic Jeans Barbie #03 - 002 (2010)

shi4

Oglądając już na tylu blogach blondwłosą lalkę z moldem Steffie (1971), zapragnęłam by i u mnie zamieszkała lalka podpisana jako Barbie Basics Jeans #03 - 002. Lalkę udało mi się kupić jesienią, kiedy to seria Basics ponownie zawitała do Smyków. Poniższe fotki w pudełku zostały zrobione na drugi dzień po zakupie :)

steffie

Z tyłu reszta lalek z serii, a na pierwszym panie zgrabny tyłeczek mieszkanki pudełka ;)

steffie

Basia (dziwnie mi lalkę z moldem Steffie nazywać Barbie, ale niech już nią pozostanie na potrzeby posta) ubrana jest skromnie w szary podkoszulek i czarne jeansy.

steffie

Blond loki układają się w fale przez co fryzura nieco kojarzy mi się z tymi z lat 40 - tych XX wieku.

staffie

Butki to czarne szpileczki z odkrytymi paluszkami i piętą.

first

Co mi się podoba w Basics, to delikatny makijaż. W tym przypadku niebieskie ślepka podkreślone są szarym cieniem. Mocniejszy akcent dają różowe usteczka. Oczywiście całuśnie ssące ;P

steffie

Przy opisie tej lalki postanowiłam zaprezentować komplet ubranek, który znalazłam w sieci Leclerc podczas przedświatecznych zakupów. Ubranka są wyprodukowane dla lalki o imieniu Morgan, która za bardzo urodą i jakością nie grzeszy, więc aż mile byłam zaskoczona po rozpakowaniu zestawu. W zestawie tym za nieco ponad 30 zł otrzymujemy 4 komplety ubranek plus 4 torebeczki i 4 zestawy bucików oraz 2.... czarne manekiny!

Zestawy sprzedawane były w 2 kolorach: złotym i różowym. Na poniższych fotkach dzisiejsza bohaterka wpisu prezentuje kilka z nich.

Zacznijmy od złota...

steffie

stefie

stefuie

stefie

stefie

stefie

I trochę różu...

stefie

stefie

Jeżeli gdzieś natkniecie się na te ubranka, to naprawdę polecam. Jakością dorównują, jak nie przebijają współczesnych oryginalnych ubranek dla Barbie, no i mamy tutaj aż 4, podczas gdy Mattelowe za podobną cenę to tylko 1 sztuka. I praktycznie pasują na większość ciałek. Jak widać na model muse też, nawet butki :)

Ken Basic Jeans #15 - 002 (2010)

shi4

Żeby moja Basicowa Tereska nie była smutna kupiłam jej kawalera. Wybór padł na Kena bruneta z tej samej serii, czyli Basics Jeans.

Przystojniaczek przybył do mnie bez pudełka (jak Tereska), ale za to ze swoim stojaczkiem i oczywiście w oryginalnych ciuszkach, czyli czarnymi podkoszulku i ciemnoniebieskich jeansach.

ken

Na nogach czarne buty za kostkę.

ken

Facio wygląda na luzaka z tymi ciemnymi włosami do ramion i beznamiętnym spojrzeniem, które tak zafascynowało plastikową blondynę.

ken

ken

ken

Jest to drugi w mojej kolekcji facet z męskim ciałkiem Model Muse. Prawie rok temu trafił do mnie Edward ze Zmierzchu opisywany tutaj: http://hi4.blox.pl/tagi_b/11068/Edward.html

Panowie mają nie tylko to samo ciałko, ale i face mold zapoczątkowany właśnie przez tego wampira. Poniżej zdjęcia porównujące obu panów. Ps. obaj są tej samej wielkości, ale Edzio leży trochę niżej przez co ubyło mu wzrostu)

ken

ken

Podobnie jak Tereskę i Kenia poprzebierałam w różne ciuszki. W którym mu najbardziej do twarzy?

ken

ken

ken

ken

ken

No to już wiecie czym się chłopak lubi zajmować w wolnym czasie, gdy nie randkuje z Tereską.

A gdy panna złapie go za rękę to wyciąga na jesienne spacery. Tylko mówi: ubierz się ciepło.

ken

-Edek, pożycz kapotę!!!

ken

ken

ken

Na koniec zdjątko Kena w jego naturalnym środowisku, czyli pudle podkradnięte z Ebaya ;p

ken

© Barbie Kolekcja Shi4
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci