Menu

Barbie Kolekcja Shi4

Co nieco o moich zbiorach lalek Barbie

Wpisy otagowane : basic

Ken Basic Jeans #15 - 002 (2010)

shi4

Żeby moja Basicowa Tereska nie była smutna kupiłam jej kawalera. Wybór padł na Kena bruneta z tej samej serii, czyli Basics Jeans.

Przystojniaczek przybył do mnie bez pudełka (jak Tereska), ale za to ze swoim stojaczkiem i oczywiście w oryginalnych ciuszkach, czyli czarnymi podkoszulku i ciemnoniebieskich jeansach.

ken

Na nogach czarne buty za kostkę.

ken

Facio wygląda na luzaka z tymi ciemnymi włosami do ramion i beznamiętnym spojrzeniem, które tak zafascynowało plastikową blondynę.

ken

ken

ken

Jest to drugi w mojej kolekcji facet z męskim ciałkiem Model Muse. Prawie rok temu trafił do mnie Edward ze Zmierzchu opisywany tutaj: http://hi4.blox.pl/tagi_b/11068/Edward.html

Panowie mają nie tylko to samo ciałko, ale i face mold zapoczątkowany właśnie przez tego wampira. Poniżej zdjęcia porównujące obu panów. Ps. obaj są tej samej wielkości, ale Edzio leży trochę niżej przez co ubyło mu wzrostu)

ken

ken

Podobnie jak Tereskę i Kenia poprzebierałam w różne ciuszki. W którym mu najbardziej do twarzy?

ken

ken

ken

ken

ken

No to już wiecie czym się chłopak lubi zajmować w wolnym czasie, gdy nie randkuje z Tereską.

A gdy panna złapie go za rękę to wyciąga na jesienne spacery. Tylko mówi: ubierz się ciepło.

ken

-Edek, pożycz kapotę!!!

ken

ken

ken

Na koniec zdjątko Kena w jego naturalnym środowisku, czyli pudle podkradnięte z Ebaya ;p

ken

Basic Black Barbie #09 - 001 (2010)

shi4

Drugą lalką z serii Basic jaka do mnie trafiła jest przedstawicielka serii Black nosząca numer #09 - 001. Barbuszkę tą zakupiłam pod wpływem impulsu szukając po Smykach Kenika z tej serii. Niestety upatrzonego pana nie udało mi się kupić, więc wyszłam ze sklepu z tą kobitką w ręku. Na razie jeszcze nie podjęłam ostatecznej decyzji czy lalka u mnie zostanie, czy nie, więc na razie tak do końca nie wybebeszam jej z pudła.

black

Z tyłu pudła możemy się ślinić do pozostałe bohaterki serii Black. Zastanawiam się, czemu nie ma tu żadnego na czarno ubranego facia ?!

black

Moja lalka, zresztą jak inne w tej serii, dostała małą czarną elegancką w swojej prostocie sukieneczkę.

black

black

Do tego czarne butki, który to fason już pojawiał się w świecie lalek z ciałkiem Model Muse.

black

Może teraz parę słów o buźce lalki. Dostała ona mianowicie facjatę Midge z przełomu lat 80/90, co piszę jej na plusik, jako, że zawsze lubiłam tą rudą przyjaciółkę Basi. Tyle, ze tym razem Midge ma blond włoski obcięte na pazia. Makijaż bardziej nowoczesny(trochę fioletowego i złotego cienia oraz ciemnoróżowa szminka) i już nie takie wielkie oczy jak starsze koleżanki.

black

black

Jako, że seria Basic z założenia twórców nie jest przeznaczona dla dzieci razem z lalką w pudełku dołączono certyfikat autentyczności.

black

© Barbie Kolekcja Shi4
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci